HAKKIMIZDA

 

Salt Avukatlık Ortaklığı, kuruluşundan bugüne kadar etkin ve disiplinli kadrosuyla, bir çok alanda tüzel ve gerçek kişi müvekkillerine hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir.  Müvekkillerinin hukuki sorunlarını hızlı ve en etkin şekilde çözüme kavuşturarak hukuk dünyasında adım adım zirveye ilerlemektedir. Bu bağlamda müvekkillerinin hukuki sorunları, gün gün takip edilmekte ve klasik çözüm yolları yanı sıra uzlaşma, tahkim, arabuluculuk ve hakem yolu ile başarıyla sonuçlandırılmaktadır.

Vizyonumuz

 

Şirketler Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Ceza Hukuku, İş Hukuku, Tazminat Hukuku başta olmak üzere hukukun tüm alanlarında konusunda uzman akademisyen ve hukukçuların da desteği alınarak dinamik, etkin ve genç kadrosuyla her türlü hukuki hizmetin en iyi şekilde sunulmasına özen gösterilmektedir.

 

Misyonumuz

 

Salt Avukatlık Ortaklığı, avukatlık ve hukuki danışmanlık mesleğini etik değerlere ve insan onuruna saygılı olarak icra etmeyi temel prensip olarak benimsemiştir. Paylaştığınız tüm bilgi ve belgeler müvekkil-avukat ilişkisi çerçevesinde ele alınarak, avukatın sır tutma yükümlülüğü gözetilerek hiçbir kurum, kuruluş veya şahıs ile paylaşılmamaktadır. Firmamız müvekkillerini her türlü adli ve idari merciler başta olmak üzere tüm platformlarda temsil etmektedirler.

İLETİŞİM

0(212)  294 7258

 

Merkez Mahallesi Seçkin Sokak No:2/4-A Dap Yapı Rezidans Z Ofis | 328 Kağıthane/İstanbul

info@salthukuk.com